پرش به محتوا

راهنمای خرید محصولات

توجه: در حال حاضر تنها امکان سفارش و خرید فایل طراحی وجود دارد.

اگر از بخش فروشگاه آنلاین دیجی بووم بازدید کرده‌اید حتما متوجه شده‌اید طرح‌های ما علاوه بر جذابیت، خاص و منحصربفرد هم هستند. شما با خرید از فروشگاه ما یک تابلوی سفارشی یا فایل طرح آن را دریافت می‌کنید نه یک اثر از قبل طراحی شده. علاوه بر این صدایی که شما برای ما ارسال می‌کنید هم با اسکن کردن کد کوچکی که در پایین طرح قرار گرفته است توسط گوشی هوشمند شما پخش خواهد شد.

ویژگی های محصولات دیجی بووم

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد طرح‌های ما قابل شخصی سازی هستند. المان‌های مختلف موجود در این طرح‌ها نظیر نوشته‌های درج شده روی آن‌ها، امواج صدا، تصویر مورد استفاده در طرح‌های عکس سفارشی و یا موقعیت ستارگان در طرح‌های آسمان برای هر سفارش متمایز می‌باشد. بنابراین با خرید این تابلوها یا فایل طرح آن‌ها صرفا یک محصول از پیش آماده شده را دریافت نمی‌کنید بلکه محصولی منحصربفرد برای شما ارسال می‌شود که جزئیات آن با سایر طرح‌های ما تفاوت دارد.

شما می‌توانید برخی از این اجزای قابل تغییر مثل متن تبریک تولد (یا تبریک سالگرد ازدواج و …) همراه با نام فونت های به کار رفته را حین خرید آنلاین تابلو مشخص کنید.

ایجاد برخی دیگر از این المان‌های شخصی روی تابلو به عهده خود ماست. برای مثال امواج صدایی که روی تابلو درج خواهد شد از روی همان صدایی که شما برای ما ارسال می‌کنید ساخته می‌شود؛ این امواج هم درست مثل صدای شما منحصربفرد هستند. به عنوان مثالی دیگر در تابلوهای آسمان ما، موقعیت قرارگیری ستارگان یا صورت‌های فلکی بسته به روز و مکانی که شما حین خرید محصول تعیین می‌کنید مشخص می‌شود.

کیو آر کد چیست و چرا روی طرح‌های ما درج می‌شود؟

محصولات دیجی بووم مجهز به یک کد مربعی شکل هستند که در گوشه‌ای از طرح نقش بسته است. این مربع کوچک که کیو آر کد (Qr Code) نام دارد برای هر سفارش منحصربفرد است. شما می‌توانید این کد را با استفاده از اپلیکیشن‌های ویژه‌ای که در ادامه معرفی می‌شود و روی گوشی هوشمند خود نصب می‌کنید اسکن کنید؛ در صورتی که گوشی هوشمند شما حین اسکن کردن کد به اینترنت متصل باشد به صفحه‌ای اختصاصی در سایت دیجی بووم هدایت می‌شوید.

در صورتی که پس از سفارش محصول، صدای اختصاصی خودتان را برای ما ارسال کرده باشید همین صدا در صفحه ویژه تابلو برای شما پخش می‌شود. اگر حین سفارش محصول، کلمه عبوری برای صفحه آن درنظر گرفته باشید این صفحه با همان کلمه عبور محافظت می‌شود تا از دسترسی افرادی که دلتان نمی‌خواهد صدای تابلوی شما را بشنوند (مثل مهمان‌هایی که به منزل شما مراجعه می‌کنند و تابلو را مشاهده می‌کنند) جلوگیری شود.

با کیو آر کد بیشتر آشنا شوید.

اگر تابلوی خود را از طریق فروشگاه دیجی بووم تهیه کرده‌اید طبیعتا صدای خودتان را از طریق نشانی ایمیل یا واتساپ و تلگرام شماره مندرج در بخش ارتباط با ما یا پایین صفحه برایمان ارسال کرده‌اید. اما اگر یکی از محصولات ما را از یک فروشگاه فیزیکی تهیه کرده‌اید باز هم نگران نباشید. این تابلوها از آنجایی که به شکل از پیش آماده شده در اختیار فروشنده قرار گرفته صفحه اختصاصی آن نیز از قبل در سایت تعبیه شده است و تنها کافیست صدای خودتان را برای ما ارسال کنید تا در این صفحه قرار بگیرد. فراموش نکنید هنگام خرید تابلوهای دیجی بووم از فروشگاه ‌های فیزیکی، کلمه عبور ویژه آن صفحه را نیز از فروشنده دریافت کنید.

گفتنی است فایل صوتی شما روی سرور قدرتمند و اختصاصی دیجی بووم نگه داری می‌شود و با سرعت مناسبی قابل دسترسی خواهد بود.

چگونه کیو آر کد موجود روی تابلو را برای شنیدن صدا اسکن کنم؟

در گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS نیاز به نصب اپلیکیشن مجزایی برای اسکن کردن کیو آر کد ندارید. در این سیستم عامل کافیست برنامه دوربین گوشی را باز کرده و روی کیو آر کد تابلو بگیرید تا محتوای آن تشخیص داده شود.

اما اگر صاحب یک گوشی اندرویدی هستید اپلیکیشن‌های مختلفی برای اسکن کردن کیو آر کد برای این گوشی‌ها وجود دارد که می‌توانید بنابه نیاز خود از هر کدام که تمایل دارید استفاده کنید. پیشنهاد ما هم اپلیکیشن QR & Barcode Scanner است که می‌توانید آن را از گوگل پلی یا بازار دریافت کنید.

پس از نصب اپلیکیشن کافیست آن را اجرا کرده و دوربین گوشی خود را به شکلی روی تابلو بگیرید که کیو آر کد تابلو در بخش مشخص شده توسط اپلیکیشن قرار بگیرد. به این ترتیب پس از چند لحظه لینک صفحه اختصاصی تابلو در اختیار شما قرار می‌گیرد و با لمس کردن آن به این صفحه هدایت می‌شوید و می‌توانید صدای تابلو را گوش دهید.

انواع محصولات قابل خریداری

توجه: در حال حاضر تنها امکان سفارش و خرید فایل طراحی وجود دارد.

اغلب محصولات موجود در فروشگاه دیجی بووم به هر دو شکل فیزیکی (تابلوی فیزکی همراه با طرح چاپ شده) و فایل طراحی شده (بدون تابلو و بدون چاپ) عرضه می‌شوند. طبیعتا در هر دو حالت امکان شخصی سازی طرح و همچنین اختصاص صدای شما به کیو آر کد پایین طرح تابلو وجود دارد. برای انتخاب تابلوی فیزیکی یا فایل طراحی شده می‌توانید گزینه مربوطه را در صفحه خرید محصول در بخش نوع محصول انتخاب کنید.

بدیهی است در صورت خرید فایل، محصول فیزیکی برای مشتری ارسال نمی‌شود بلکه تنها فایل طرح با همان کیفیت مورد استفاده در تابلوهای فیزیکی از طریق ایمیل، تلگرام یا واتساپ برای مشتری ارسال می‌شود و چاپ طرح و تهیه تابلوی مناسب (در صورت نیاز) بر عهده شخص مشتری خواهد بود.

طبیعتا خرید تابلوی فیزیکی یا خرید فایل طراحی هرکدام مزایای جداگانه‌ای دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

مزیت‌های خرید تابلو فیزیکی از دیجی بووم:

  • استفاده از قاب PVC درجه یک
  • چاپ عالی در بهترین لابراتوارهای چاپ عکس (طرح‌های ما پرینت نمی‌شوند بلکه روی کاغذ مخصوص عکس، چاپ می‌شوند – با ماندگاری و کیفیت بسیار بالاتر نسبت به پرینت)

مزیت‌های خرید فایل طرح از دیجی بووم:

  • امکان چاپ مجدد
  • قیمت نهایی ارزان‌تر
  • نداشتن هزینه حمل و نقل
  • دریافت سریعتر فایل طراحی در مقایسه با تابلوی فیزیکی
  • امکان انتخاب قاب متناسب با سلیقه خود از فروشگاه های شخص ثالث یا استفاده از قاب های مناسبی که در حال حاضر در اختیار دارید و یا چاپ طرح روی تخته شاسی

اگر فرصت اندکی تا روز موردنظرتان برای تهیه هدیه باقی مانده است یا امکان حضور در محل برای دریافت تابلوی فیزیکی را ندارید و یا ترجیح می‌دهید هزینه کمتری بپردازید پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید تابلوی فیزیکی، فایل طرح را سفارش دهید و تهیه تابلوی مناسب و چاپ طرح را به طور جداگانه در شهر خودتان و با هزینه مجزا انجام دهید.

فراموش نکنید فایل طراحی براساس ابعاد مشخص شده حین سفارش محصول در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید برای خرید تابلو اقدام کنید می‌بایست متناسب با همین ابعاد، تابلوی مناسب را تهیه کنید.

نحوه سفارش محصولات و پرداخت هزینه

شما می‌توانید برای سفارش محصولات به فروشگاه دیجی بووم مراجعه کنید. پس از انتخاب محصول موردنظر به صفحه همان محصول هدایت می‌شوید. در این صفحه کافی است اطلاعات لازم از قبیل نوع محصول، ابعاد طرح و ویژگی‌های شخصی تابلو نظیر متن روی تابلو را تعیین نموده و مراحل ثبت سفارش و پرداخت را تکمیل کنید.

گفتنی است پرداخت هزینه تمامی محصولات از طریق درگاه پرداخت ایمن زرین پال و یا به شکل کارت به کارت انجام می‌شود. این هزینه پیش از طراحی دریافت می‌شود.

در صورتی که قادر به پرداخت آنلاین نیستید می‌توانید وجه تابلو و هزینه تحویل آن را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید و تصویر فیش آن را به واتساپ یا تلگرام شماره مندرج در صفحه “ارتباط با ما” ارسال کنید.

اطلاعات بانکی برای کارت به کارت کردن هزینه سفارش:

شماره کارت:

به نام:

لازم به ذکر است شما با تکمیل سفارش خود متعهد می‌شوید تمامی شرایط و قوانین مندرج در این صفحه را پذیرفته‌اید و به آن عمل می‌کنید.

پس از تکمیل سفارش از شماره تماس درج شده در حین سفارش برای ارتباط با شما استفاده می‌شود. شما می‌توانید فایل صدا و سایر فایل‎های منتسب به طرح یا تابلو (نظیر فایل عکس برای تابلوهای عکس سفارشی) را به واتساپ یا تلگرام شماره تماسی که در صفحه ارتباط با ما درج شده است یا ایمیل موجود در همان صفحه ارسال کنید.

شرایط تولید تابلوی فیزیکی در دیجی بووم

در صورتی که حین سفارش محصول، تابلوی فیزیکی را خریداری کرده‌اید لازم است بدانید چاپ تمامی محصولات ما روی کاغذ مخصوص عکاسی مات و با کیفیت بالا توسط لابراتوارهای حرفه‌ای چاپ عکس انجام می‌شود. موضوعی که در مقایسه با چاپ‌های دیجیتال (پرینت عکس) باعث ماندگاری و کیفیت بالاتر محصول خواهد شد.

قاب عکس‌های مورد استفاده برای تابلوهای فیزیکی دیجی بووم نیز از میان با کیفیت‌ترین قاب‌های PVC با امکان اتصال دیواری و رومیزی می‌باشد.

نحوه دریافت محصول فیزیکی یا فایل طراحی

در صورتی که حین سفارش محصول، تابلوی فیزیکی را خریداری کرده‌اید هزینه ارسال محصول حین سفارش به مبلغ کلی قابل پرداخت افزوده می‌شود و در حال حاضر برای سبدهای خرید تا حداکثر سه تابلو 17 هزار تومان می‌باشد. البته در برخی جشنواره‌های فروش که توسط دیجی بووم اطلاع رسانی می‌شود ممکن است تحویل به شکل رایگان انجام شود. گفتنی است ارسال کالاها در اغلب موارد از طریق پست پیشتاز انجام می‌شود.

اگر فایل طراحی را خریداری کرده‌اید در روزهای عادی (غیر شلوغ) آماده‌سازی طرح معمولا مدت زمانی بین یک تا سه روز به طول می‌انجامد و فایل مورد نظر در قالب یک عکس با کیفیت بالا از طریق ایمیل، واتساپ یا تلگرام برای مشتری ارسال می‌شود.

اما در صورتی که تابلوی فیزیکی سفارش داده‌اید معمولا بین سه روز تا یک هفته پس از سفارش، محصول به دست شما می‌رسد. با اینحال از آنجایی که فرایند تحویل کالا در اغلب موارد توسط شرکت پست انجام می‌گیرد و خارج از حیطه فعالیت ماست ممکن است تحویل تابلوی فیزیکی در برخی موارد بیش از مدت ذکر شده به طول بیانجامد. بنابراین برای دریافت به موقع تابلوی فیزیکی در این حالت، چند روز زودتر اقدام کنید. ما هیچ مسئولیتی بابت تأخیر تحویل تابلو توسط پست بر عهده نمی‌گیریم.

در مورد محصولات فیزیکی، ما تمام تلاش خود را برای بسته‌بندی ایمن محصول به کار می‌گیریم. با اینحال از آنجایی که ارسال کالاها در اغلب موارد از طریق پست پیشتاز انجام می‌شود ممکن است حین حمل و نقل به درصد ناچیزی از سفارش‌ها آسیب وارد شود. در صورت وارد شدن آسیب به تابلو به همان میزان خسارت به شما عودت داده می‌شود. برای مثال اگر شیشه قاب شکسته باشد تنها هزینه تعویض شیشه به شما بازگردانده می‌شود. خسارت پس از ارائه تصویر آسیب وارد شده به تابلو قابل بازگردانی است و تعیین میزان خسارت نیز به تشخیص دیجی بووم وابسته است. در صورت وارد شدن آسیب به کاغذ عکس داخل تابلو نیز هزینه چاپ عکس و فایل آن برای اقدام شخصی به چاپ عکس در اختیار شما قرار می‌گیرد.